II Niedziela Adwentu. 09.`12.2018 r.

1. Dziś Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na ten cel. W sklepiku polecamy prasę katolicką. Przy wyjściu z kościoła Panie z Żywego Różańca udostępniają opłatki na stół wigilijny. W dolnej części kościoła PZC prowadzi kiermasz dla naszych potrzebujących. W najbliższą sobotę, od godz. 10.00 do godz. 15.00, PZC zbierał będzie produkty żywnościowe do paczek dla naszych potrzebujących.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.

5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. Powstała inicjatywa rodzin, aby w naszej parafii zaistniał 6.01.2019 r. Orszak Trzech Króli. Chętnych do włączenia się w tę inicjatywę zapraszamy na spotkanie w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30.

7. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

I Niedziela Adwentu. 02.12.2018 r.

1. W naszej parafii rozpoczęliśmy Rekolekcje adwentowe. Prowadzi je O. Krzysztof Sikora. Program……

2. Dziś po Mszach sw. adoracja Najśw. Sakramentu. Taca na Seminarium duchowne .W dolnej części kościoła PZC prowadzi kiermasz świąteczny dla naszych potrzebujących. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

3. Jutro o godz. 17.30 wypominki. O godz. 18.00 Msza św. wypominkowa.

4. Msza św. - RORATY - w dni zwykłe tygodnia o godz. 6.30.

5. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

6. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

7. W piątek o godz.18.00 zbiorowa Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

8. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP . Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Po wieczornej Mszy św. Pani Maria Kłeczek, wraz z zespołem, wykona Akatyst ku czci Bogarodzicy.

9. Za tydzień Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na ten cel.

10. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

11. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.