V Niedziela Zwykła. 10.02.2019 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.

5. W czwartek Święto Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św. i rodziny.

7. W najbliższą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

8. Siostry Pasterzanki dziękują za 4024,41 zł złożonych przez parafian na misje w R Ś A.

9. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

10. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

11. / + Henryk Karski/.

IV Niedziela Zwykła. 03.02.2019 r.

1. Dziś po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po Mszy św. o godz. 7.00 adoracja Najśw. Sakramentu. Jutro też kończymy kolędę. Plan - od godz. 16.00 ul: M. Dąbrowskiej, Kolberga, Toeplitza/ Krótka, Projektowana i pojedyncze zgłoszenia.

3. Od wtorku kancelaria czynna od godz. 17.00. Msze św. codziennie także o godz. 18.00. Proszę zainteresowanych o sprawdzenie godziny zamówionych na ten tydzień intencji Mszy św..

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

5. W dniu 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Dla ułatwienia uczestniczenia we Mszy św., zapraszamy naszych chorych i sędziwych,na Mszę św. w najbliższą niedzielę na godz. 11.00. Będzie możliwość przyjęcia Sakramentu chorych.

6. W minioną niedzielę nasi Parafianie, na pomoc dotkniętych trądem, złożyli 1316,45 zł.

7. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

9. Słowo Księdza Kardynała Kazimierza Nycza………………………….

10. Siostry Pasterzanki…………