V Niedziela Wielkanocy. 19.05.2019 r.

1. Dziś Nabożeństwo majowe o godz. 17.30. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po Nabożeństwie majowym adoracja Najśw. Sakramentu.

3. Za tydzień, w niedzielę 26 maja, Siostry Służebniczki NMP zapraszają na świętowanie Jubileuszu 50 - lecia placówki w Otrębusach oreaz 40 - lecia Przedszkola im. Edmunda Bojanowskiego. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 12.30. Bezpośrednio po Mszy św. świętowanie jubileuszu na placu kościelnym.

4. Także za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za dar ołtarza - ornat z wizerunkiem Matki Kościoła. Bóg zapłać.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

7. Poszukujemy do pracy w kościele osoby na stanowisko organisty.

8. / + Weronika Biała, + Stanisław Kowalski, + Tadeusz Jóźwik/. / + Danuta Olszewska, + Teresa Dybowska, + Halina Pokój/.

IV Niedziela Wielkanocy. 12.05.2019 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 Pierwsza Komunia św. dzieci. O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe. Po wieczornej Mszy św. spotkania młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo majowe i adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek Święto Św. Macieja, Ap.

4. W czwartek Uroczystość Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. O godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św. i rodziny.

5. W sobotę o godz. 16.00 spowiedź dzieci przed rocznicą I Komunii św.

6. Za tydzień, na Mszy św. o godz.11.00 Rocznica I Komunii św.

7. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłć.

8. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

9. / + Jan Wasilewski, + Elżbieta Kott /.

III Niedziela Wielkanocy. 05.05.2019 r.

1. Dziś Niedziela Biblijna. Rozpoczyna się XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe. Po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba. Imieniny Księdza Filipa. O godz. 17.30 wypominki. Po Nabożeństwie majowym adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika. Po wieczornej Mszy św. w int. K Ż R i Nabożeństwie majowym wymiana tajemnic różańcowych.

4. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne w Warszawie. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas III pierwszy raz przystąpią do Komunii św. Spowiedź dzieci w sobotę o godz. 9.00.

5. Pięknie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. 28.04.2019 r.

1. Dziś o godz. 15.00, przy figurze MB na ul. Szkolnej w Kaniach, Koronka do Miłosierdzia Bożego. W sklepiku polecamy prasę katolicką. Taca na Caritas. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

2. Jutro Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła - patronki Europy. Jutro także Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.

4. W środę rozpoczęcie Nabożeństw majowych - w dni zwykłe tygodnia po wieczornej Mszy św., a w niedziele i uroczystości o godz. 17.30. O godz. 18.00 w środę Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

5. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina święta przed I piątkiem miesiąca.

6. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30 O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa. Wolno spożywać pokarmy mięsne. Do chorych w sobotę.

7. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

8. Za tydzień po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu.

9. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.

10. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

11. Zapowiedzi:

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. 21.04.2019 r.

1. Dziś Msze św. według porządku niedzielnego. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Pięknie dziękujemy: Księdzu Filipowi, Szafarzom, Lektorom i Ministrantom za piękne przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy; Siostrom Teresie i Łucji za dekoracje świąteczne, Panu Pawłowi Organiście i zespołowi śpiewaczemu za śpiew podczas Liturgii Triduum Paschalnego, Pani Agnieszce i Członkom Chóru Parafialnego. Pięknie też dziękujemy Członkom PZC , Panu Ostaszewskiemu , Kubie za przygotowanie i dostarczenie 28 paczek naszym podopiecznym. Osobom indywidualnym oraz sklepom Kurczak, Społem, Piekarni AK, firmie Loreal za produkty do paczek. Bóg zapłać.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. według porządku niedzielnego. Modlitwą i ofiarami wspieramy KUL.

4. W piątek w Oktawie Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.

5. Za tydzień, w Niedzielą Miłosierdzia Bożego, przy figurze na ul. Szkolnej w Kaniach, o godz. 15.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Zapowiedzi:

8. / + Irena Kowalska/.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżycia Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego.