Adres Tel. (0-22) 758-51-35 parafiaotrebusy@gmail.com Konto parafialne

XXV Niedziela Zwykła. 19.09.2021 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży klas średnich, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek Święto Św. Mateusza Ap. i Ew.

4. W środę, czwartek i piątek 40 godzinne Nabożeństwo adoracyjne Najśw. Sakramentu. Rozpoczęcie codziennie Mszą św. o godz. 7.00, zakończenie Mszą św. o godz. 18.00.

5. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas 8, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

6. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

8. Zapowiedzi:

XXIV Niedziela Zwykła. 12.09.2021 r.

1. Dziś Beatyfikacja Czcigodnych Sług Bożych Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Elżbiety Róży Czackiej. W sklepiku polecamy prasę katolicką. Taca na Seminarium Duchowne. Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas 8 przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

2. Jutro o 17.30 Nabożeństwo Fatimskie. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 19.00 spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do pełnego uczestniczenia we Mszy św./ I Komunii św./.

4. W środę Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

5. W sobotę Święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski. O godz. 10.00 spotkanie ministrantów i kandydatów. Na godz. 11.00 Ksiądz Grzegorz zaprasza młodzież z klas V - VIII na spotkanie: Młodzież i Ewangelia.

6. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas średnich przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania./ z Rodzicami/.

7. W miniona niedzielę nasi parafianie przekazali na pomoc uchodźcom z Afganistanu 2603 zł. Bóg zapłać także za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła.

8. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

9. Zapowiedzi:

10. Ogłoszenie szkolne.

XXIII Niedziela Zwykła. 05.09.2021 r.

1. Dziś po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. Zbiórka ofiar do puszek na pomoc uchodźcom z Afganistanu. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro o godz. 17.30 wypominki. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę Święto Narodzenia NMP. Po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. O godz. 18.00 Msza św. w int. Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.

4. Za tydzień beatyfikacja Sług Bożych: Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Elżbiety Róży Czackiej. Zachęcamy do oglądania transmisji telewizyjnej z tej uroczystości. Taca na Seminarium Duchowne.

5. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas VIII , pragnących przygotowywać się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania/ Prosimy też na to spotkanie Rodziców danej młodzieży/.

6. Pięknie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

8. Zapowiedzi.

9. / + Ewelin Łuczak/.

XXII Niedziela Zwykła. 29.08.2021 r.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św. Radia Maryja i TV TRWAM/

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu prowadzone przez Odnowę w Duchu Św.

5. W piątek Wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego. Spowiedź od godz. 17.00. Msza św. zbiorowa o godz. 18.00. Po Mszy św. rozpoczęcie Nowenny przed beatyfikacją Sług Bożych Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. / To także Dzień imienin. Ks. Grzegorza/.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

7. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. Na Mszy św. o godz. 12.30 rozpoczęcie Roku katechetycznego.

8. Od najbliższej niedzieli Msza św. także o godz. 12.30.

9. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

10. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

11. W minionym tygodniu pracę w naszej parafii rozpoczęła Siostra Lidia. Serdecznie witamy Siostrę i polecamy opiece NMP Matyki Kościoła.

12. Zsapowiedzi:

XXI Niedziela Zwykła. 22.08.2021 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek Święto Św. Bartłomieja, Apostoła.

4. W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej - Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. Siostra Teresa zakrystianka- kończy w tym tygodniu pracę w naszej parafii. Siostrze dziękujemy za ofiarną posługę dla naszej parafii. Bóg zapłać.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

7. Pięknie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. Ksiądz Grzegorz zaprasza uczniów szkół średnich oraz studentów na spotkania w każdy piątkowy wieczór do dolnej części kościoła. Pierwsze powakacyjne spotkanie odbędzie się 03 września o godz. 19.30/ w dzień Imienin Księdza Grzegorza/.

9. /+ Cezary Latoszek/.

XX Niedziela Zwykła. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. 15.08.2021 r.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

4. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

5. /+ Elżbieta Jakobielska, + Stanisław Rybaczyk/.