II Niedziela Adwentu - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. 08.12.2019 r.

1 . Dziś Dzień Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na ten cel. Dziś Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas średnich, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. W sklepiku polecamy prasę katolicką. Przy wyjściu z kościoła Panie z KŻR udostępniają opłatki na stół wigilijny. W dolnej części kościoła PZC prowadzi kiermasz świąteczny dla potrzebujących.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 19.30 spotkanie męskiej grupy św. Józefa.

3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.

5. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas 8 przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

6. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

8. / + Anna Kowalczyk/.

I Niedziela Adwentu. 01.12.2019 r.

1.Rozpoczynamy dziś Adwent a zarazem nowy rok duszpasterski: " Wielka tajemnica wiary". W naszej parafii Rekolekcje adwentowe. Nauki głosi O. Krzysztof Sikora. Program

01.12.19 r. Niedziela

godz. 7.00- Msza św. z nauką.

9.00 Msza św. z nauką.

11.00 Msza św. z nauką.

12.00 Msza św. z nauką dla Rodziców i dzieci.

18.00 Msza św. z nauką dla młodzieży.

02.12.19 r. Poniedziałek

godz. 6.30 Roraty.

9.00 Msza św. z nauką

16.30 Nauka dla dzieci z rodzicami

18.00 Msza św. z nauką.

19.30 Nauka dla młodzieży i starszych.

03.12.19 r. Wtorek

godz. 6.30 Roraty.

9.00 Msza św. z nauką.

16.30 Msza św. z nauką dla dzieci z rodzicami.

18.00 Msza św. z nauką.

19.30 Msza św. z nauką dla młodzieży i starszych.

SPOWIEDŹ: Poniedziałek od godz.: 6.00, 8.30, 16.00, 17.30, 19.00.

Po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. Taca na Seminarium Duchowne. Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas 8, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. W Adwencie - RORATY, w dni powszednie tygodnia o godz. 6.30.

2. Jutro wypominki o godz. 17.30.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

5. W piątek, po wieczornej zbiorowej Mszy św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa, adoracja Najśw. Sakramentu.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Obchodzimy XIX Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. / Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na ten cel/. Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas średnich, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. W kościele p w. Ducha Świętego przy ul. Długiej 3 - uroczyste ustanowienie Diecezjalnego Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia / godz. 18.00/.

8. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na rzecz potrzebujących naszej parafii/ 3291,25 zł./, jak również za przekazywane ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

9. Od przyszłej niedzieli PZC będzie prowadził kiermasz świąteczny i sprzedawał świece na stół wigilijny.

10. Odbiór elektrośmieci z parkingu przy kościele w sobotę o godz. 12.00.

11. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

Niedziela XXXIV Zwykła -Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. 24.11.2019 r.

1. Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas średnich, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. W sklepiku polecamy prasę katolicką. Przy wejściu do kościoła Parafialny Zespół Caritas prowadzi zbiórkę ofiar do puszek dla potrzebujących w naszej parafii.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. Za tydzień, w niedzielę, rozpoczynamy Adwent - przygotowanie na przyjście Pana Jezusa. W naszej parafii pierwszy dzień trzydniowych Rekolekcji adwentowych. Nauki na wszystkich Mszach św. będzie głosił O. Krzysztof Sikora. Taca niedzielna przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Warszawie Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas 8, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Spotkanie psałterzystów o godz. 12.00.

4. W związku z Akcją" Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci -zostań Patronem Polskich Misjonarzy", także w naszej parafii odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Taki sprzęt prosimy dostarczyć na parking przy kościele, 7 grudnia, od godzin rannych. Odebrany będzie o godz. 12.00.

5. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.