XVIII Niedziela Zwykła. 02.08.2020 r.

1. Władza Archidiecezjalna skierowała do pracy duszpasterskiej w naszej parafii Księdza Grzegorza Perzynę. Serdecznie witamy Księdza Grzegorza i życzymy opieki naszej Patronki NMP Matki Kościoła.

2. Dziś po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. Można dziś zyskać Odpust zupełny " Porcjunkuli". W sklepiku polecamy prasę katolicką.

3. Jutro o godz.. 17.30 wypominki. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojca Św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV TRWAM.

5. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego. Po wieczornej Mszy św. Godzina święta przed 1 piątkiem miesiąca.

6. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Po wieczornej zbiorowej Mszy św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa adoracja Najśw. Sakramentu.

7. Pięknie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.

8. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

XVII Niedziela Zwykła. 26.07.2020 r.

1. Dziś Dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

4. Za tydzień Niedziela miesięcznej adoracji Najśw. Sakramentu.

5. W minioną niedzielę nasi parafianie - kierowcy złożyli na pomoc misjonarzom 1446.30 zł.

6. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

8. Zapowiedzi:

XVI Niedziela Zwykła. 19.07.2020 r.

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Św. Krzysztofa. Po Mszach św. modlitwa za kierowców i błogosławieństwo ich pojazdów .W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę Święto Św. Marii Magdaleny.

4. W czwartek Święto Św. Brygidy.

5. W sobotę Święto Św. Jakuba, Apostoła.

6. Pięknie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

8. Zapowiedzi:

9. / + Jolanta Praszczałek, + Kazimierz Kreczyński.

XV Niedziela Zwykła. 12.07.2020 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro o godz.17.30 Nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św. i rodziny.

4. Zakończyliśmy prace przy odnowieniu wnętrza kościoła. Ściany kościoła zostały pomalowane, odrestaurowana została zawilgocona ściana w zakrystii, na chórze został zrobiony nowy podest dla członków chóru parafialnego. Udrożnione zostały także rynny na kościele i plebanii. Zabezpieczony został przeciekający dach kościoła.

5. Bóg zapłać za ofiary przekazywane na potrzeby naszej parafii.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

7. Zapowiedzi:

8. + Oskar Korycki - wtorek, godz. 11.00.