XXIV Niedziela Zwykła. 13.09.2020 r.

1. Dziś Nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30. Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas średnich, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W piątek Święto Św. Stanisława Kostki, Zakonnika. Na godz. 19.00 Ksiądz Grzegorz zaprasza na spotkanie studentów i młodzież klas średnich.

4. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas 8, rozpoczynających bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

5. Za tydzień w niedzielę/ zamiast w Wielki Piątek/ ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Grób Pański w Jerozolimie.

6. Pięknie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

8. Błogosławieństwo psałterzystów , przygotowanych przez Panią Marię Kłeczek odbędzie się 27 września na Mszy św. o godz. 9.00. Tego samego dnia o godz. 12.00 w sali na plebanii odbędzie się pierwsze spotkanie nowych kandydatów na psałterzystów. Zaprasza Pani Maria Kłeczek.

XXIII Niedziela Zwykła. 06.09.2020 r.

1. Dziś po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro o godz. 17.30 wypominki. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu. O 19.30 spotkanie grupy mężczyzn Św. Józefa.

3. We wtorek Święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion O .godz. 19.00 spotkanie Rodziców dzieci klas III, pierwszokomunijnych.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.

5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów a o godz. 11.00 spotkanie lektorów. Zaprasza Ks. Grzegorz.

6. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne. Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas średnich, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

7. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

9. Zapowiedzi:

XXII Niedziela Zwykła. 30.08.2020 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina święta przed 1 piątkiem miesiąca.

5. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Po zbiorowej Mszy św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

7. Od najbliższej niedzieli będzie Msza św. także o godz. 12.30.

8. Za tydzień niedziela adoracyjna. O godz. 12.30 Msza św. na rozpoczęcie Roku szkolnego i katechetycznego.

9. Pięknie dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

10. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

11. Zapowiedzi: